Strona głównaWiadomościW Sea of Thieves skarbów będziemy szukać również na dnie morskich głębin

W Sea of Thieves skarbów będziemy szukać również na dnie morskich głębin

Twórcy symulatora pirackiego życia opowiadają o nowych aspektach rozgrywki. Będziemy nie tylko grabić z kosztowności statki pływające, ale też i te uśpione przez złą pogodę i kule armatnie.

Piraci za swoich złotych czasów wiedli wielce interesujący żywot. Rabowali na lądzie i na otwartych wodach, mieli pod dostatkiem wszystkiego czego dusza mogła zapragnąć. Wymuszone względy u kobiet, mieniące się złotem skarby, i niepewną przyszłość, którą z uśmiechem spijali wprost z butelek pełych rumu. Morski bandytyzm był również idealnym pretekstem do tego, by zwiedzić cały świat. I nam graczom będzie dane zaznać tej swobody dzięki nowej grze studia Rare.

Do premiery Sea of Thieves jeszcze sporo czasu, ale twórcy nie pozwalają nam zapomnieć o ich szykowanym arcypirackim MMO. Na nowym nagraniu odkryli przed nami nowy element gry dotyczący plądrowania zachłyśniętych wodą statków. Podwodne rudery będą pełne wartościowego surowca, toteż dla wielu graczy będzie to stanowić szybki zarobek.

Dorobienie do pirackiej pensji wiąże się z poważnymi kłopotami. Kiedy chęć zanurkowania w kierunku wraku statku będzie silniejsza od logiki, możemy stracić naszą aktualną jednostkę pływającą. W trakcie, gdy będziemy przeszukiwać pokład wraku, wówczas ktoś inny może do nas podpłynąć i przejąć dowodzenie nad osobistym kilkumasztowcem. Pod wodą także nie będzie zbyt spokojnie. Z nożem i widelcem w płetwach czekać na nas będą rekiny gotowe odpuścić sobie żółwi deser na rzecz ludzkiego mięska.  

 

 

Źródło: techradar.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię