Strona głównaWiadomościW sieci pojawił się zwiastun ostatniego epizodu The Walking Dead: A New...

W sieci pojawił się zwiastun ostatniego epizodu The Walking Dead: A New Frontier

30 maja premierę będzie mieć 5. odcinek trzeciego sezonu The Walking Dead. Wobec tego twórcy prezentują zwiastun mający przybliżyć klimat nadciągającego finału krwistej opowieści.

W uniwersum The Walking Dead człowiek to jednostka tragiczna. Dla jednego przyjaciel, a dla pozostałych chodzący obiad. Bywa i tak, że lepiej spotkać na swojej drodze wygłodniałego zombiaka, aniżeli nieznajomego z kaburą w spodniach. Wie o tym doskonale Clementine, która w trakcie swojej wędrówki nie raz była świadkiem nieludzkich zachowań, zakrawających o bestialstwo i brak moralnych hamulców.

Świat, w którym przyszło jej żyć to miejsce niebezpieczne. Choć pierwiastek człowieczeństwa pożerany jest coraz szybciej przez nową rasę krwiożerczych istot, to nie brak w sercach zwykłych ludzi odwagi by się temu przeciwstawić. Twórcy ciągle nas zaskakują zwrotami akcji, a nieprzewidywalność to cecha napędzająca całą serię. Dlatego nadal powstają kolejne odcinki mające zaspokoić nasz głód na nieszablonową opowieść i bohaterów, którzy znikają z piedestału szybciej niż zdążą powiedzieć „uciekaj”.

Czego możemy spodziewać się po finałowym odcinku The Walking Dead: A New Frontier? Odrobinę informacji zdradza opublikowany zwiastun. W „From the Gallows” czekać będą na nas znów do podjęcia trudne decyzje. Aczkolwiek Clementine została tu przedstawiona jakby miała odegrać mniejszą rolę, a większą uwagę poświęcono Javierowi. Więcej szczegółów poznamy już 30 maja, bowiem wtedy na PC i konsolach pojawi się ów epizod wieńczący 3 sezon. Jeśli wziąć pod uwagę poprzednie „zamknięcia” sezonów, to z pewnością studio Telltale Games zagra na naszych uczuciach.

       

Źródło: wccftech.com gamespot.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię