Strona głównaWiadomościW ten weekend będziemy mieli okazję zobaczyć Final Fantasy XV Windows Edition

W ten weekend będziemy mieli okazję zobaczyć Final Fantasy XV Windows Edition

Final Fantasy XV Windows Edition już za nieco ponad dwa tygodnie, ale jeszcze w ten weekend będziemy mieli okazję naocznie przekonać się, co nas czeka. W najbliższą sobotę i niedzielę, podczas PC Gamer Weekend grę zaprezentują Takeshi Aramaki i Kenichi Shida.

Podczas PC Gamer Weekend będziemy mieli okazję zobaczyć wystąpienie dyrektora technicznego oraz kierownika projektu pracujących nad stworzeniem Final Fantasy XV Windows Edition. W czasie pokazu obaj panowie zaprezentują nam zupełnie nowe funkcje gry oraz będziemy mieli okazję rzucić okiem na to jak „przesuwane są granice możliwości współczesnych PC” dzięki wykorzystaniu HDR i obsłudze rozdzielczości 8K. Programiści będą również odpowiadali na pytania uczestników spotkania.

Final Fantasy XV Windows Edition będzie dostępne od 6 marca na Steam, Origin i Windows Store. Gracze, którzy chcieliby zagrać z przyjaciółmi w trybie kooperacji grającymi na Xbox One, muszą kupić grę ze sklepu Windows, ponieważ to jedyna platforma obsługująca cross-play.

Jeżeli chcielibyście zweryfikować czy będzie mieli możliwość uruchomienia gry na swoim sprzęcie możecie pobrać benchmark przygotowany na silniku gry.

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię