Strona głównaWiadomościMSI szykuje moc niespodzianek na ESL One i Intel Extreme Masters ...

MSI szykuje moc niespodzianek na ESL One i Intel Extreme Masters

Jeden z największych producentów sprzętu komputerowego ma już wielki plan na dwie imprezy esportowe. Będzie kusić nowym sprzętem, atakować przechodniów konkursami i rozdawać ponętne nagrody.

Katowice przez dwa weekendy lutego będą stolicą światowego gamingu. W tym czasie profesjonalni gracze powalczą o nieśmiertelną sławę i pieniądze potrzebne na nowe skórki do CS-a i loot boxy w grach EA, czy też Activision Blizzard. Strefa kibica z pewnością zostanie wypełniona po brzegi, ale nie tylko po to warto przyjechać na ESL One i Intel Extreme Masters.

Imprezom towarzyszyć będzie wiele atrakcji zorganizowanych przez znanych producentów sprzętu komputerowego, a w tym smocze MSI. Znajdzie się coś zarówno dla hardkorowych graczy, jak i niedzielusów szukających rozrywki na najwyższym poziomie. Podczas ESL One będzie można wziąć udział w konkursie wiedzy o grach, pogadać z Drużyną Smoków lub posłuchać mądrości znanych youtuberów, a w tym Roja i Kalucha. No i nie zapomnijmy o tym, co gracze lubią najbardziej – na odwiedzających stoisko czekają pełne zrzuty nagród „wycraftowane” przez MSI i jego partnerów.

Natomiast w trakcie IEM 2018 MSI zaproponuje jeszcze więcej tego samego plus dodatkowe turnieje dla amatorów, quizy tematyczne, jak np. o popularnych grach sieciowych, konkursy Cosplay i wiele innych aktywności z różnymi nagrodami do zdobycia.

Nie zabraknie również najnowszego sprzętu gamingowego. Akcesoria, podzespoły i kompletne zestawy komputerowe będą gęsto ścielić stoły, półki oślepiając i mamiąc wzrok potencjalnych nabywców. Na pewno nikt nie opuści stoiska MSI bez choćby jednego fantu.

To jak, wybieracie się na którąś imprezkę?           

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię