Strona głównaWiadomościW World of Warships pokierujemy francuskimi pancernikami

W World of Warships pokierujemy francuskimi pancernikami

Najnowsza aktualizacja do World of Warships dodaje kolejną linię okrętów. Tym razem są to francuskie pancerniki, powstałe przy współpracy z Archiwum Historycznym Ministerstwa Obrony Francji i Muzeum Morskim w Paryżu.

Miłośnikom okrętów wojennych nie trzeba tłumaczyć szerzej nazw takich jak Normandie, Bretagne, Alsace, Lyon, Richelieu czy Republique. To najsławniejsze francuskie pancerniki, które od teraz będzie można poprowadzić do walki w War of Warships. Ich główna cecha to przede wszystkim ogromna siła ognia. Normandie dysponuje aż po 4 działami na każdej głównej baterii, a Lyon – łącznie 16. W tej klasie nie ma również szybszych okrętów niż wyżej wymienione – to, oraz siła ognia to dwa największe atuty francuskiej Marynarki Wojennej.
Oprócz walorów bojowych należy docenić także poziom szczegółowości nowych jednostek. Tygodnie analizy zdjęć i planów oraz współpraca z Archiwum Historycznym Ministerstwa Obrony Francji i Muzeum Morskim w Paryżu pozwoliły stworzyć doskonale odwzorowane jednostki.

 

Aktualzację możecie zobaczyć na poniższym zwiastunie:

[you tube=dWpW1G8-vF0]

 

A tutaj zobaczycie jak powstawał powyższy trailer:

[you tube=QRGpZ-K7DvU]

Źródło: Wargaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię