Strona głównaWiadomościPodczas IEM 2018 E.Wedel obudził w nas dziecięcą radość

Podczas IEM 2018 E.Wedel obudził w nas dziecięcą radość

IEM już za nami. Wśród licznych atrakcji jakie mieliśmy okazję zobaczyć było między innymi czekoladowe królestwo przygotowane przez firmę E.Wedel.

Kto nie miał okazji być albo zabłądził i nie dotarł na stanowisko Wedla niech dowie się co stracił. Na wszystkich odwiedzających stoisko znanego producenta czekolady, czekały liczne atrakcje i konkursy. Każdy mógł zmierzyć się z innymi i zagrać w CS:GO i Project Cars 2, gdzie należało przejechać trasę na wstecznym biegu lub zagrać w Pro Evolution Soccer z zasłoniętymi oczami.

Każda z atrakcji jaką przygotował E.Wedel miała za zadanie przypomnieć wszystkim, że dobra zabawa jest ważniejsza od ostrej rywalizacji.  

Gośćmi specjalnymi „czekoladowej imprezy” byli znani gamerzy – Kaluch, Dealereq, RoxMb i PLKD, którzy w strefie Wedel Up! bawili się wraz z innymi.

…Super było przypomnieć sobie emocje, które towarzyszyły mi w początkach mojej przygody z graniem, kiedy liczyła się przede wszystkim dobra zabawa i wręcz dziecięca radość z tego, że zrobię, to co uwielbiam – powiedział Kamil 'Kaluch’ Kaliński.

Firma E.Wedel, poza zapewnieniem wyśmienitej zabaw,y zaopatrzyła wszystkich odwiedzających w słodkości, wśród których największą (i to dosłownie) atrakcją była rzeźba przedstawiająca automat do gry zrobiony z 300 kg wedlowskiej czekolady.

Obecność Wedla na Intel Extreme Master była nieprzypadkowa – tym spotkaniem firma oficjalnie rozpoczęła swoją obecność w sferze gamingu czy nawet zasiała kakaowe ziarno działań esportowych.

Manager marki Maciej Kluk powiedział:

…Cieszymy się, że mogliśmy przypomnieć graczom, że granie do przede wszystkim zabawa. Strefa Wedel UP! Pozwoliła uczestnikom spuścić nieco powietrza i powygłupiać się bez stresującej rywalizacji. W najbliższym czasie planujemy kontynuować współpracę zarówno z popularnymi gamerami, jak i krzewić radość wokół profesjonalnych zawodów esportowych.

Firmie E.Wedel życzymy sukcsów zarówno w słodkim gamingu, jak i kalorycznym esporcie. A poniżej przedstawiamy kilka fotek prosto ze strefy Wedel Up!

Źródło: walk

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię