Strona głównaGryWakacyjna promocja na gry w GOG. Tysiące tytułów w obniżonej cenie

Wakacyjna promocja na gry w GOG. Tysiące tytułów w obniżonej cenie

W życiu gracza piękne są tylko krótkie chwile. Dlatego, gdy pojawia się taka oferta jak w GOG-u, trzeba co prędzej uzupełniać osobistą bibliotekę gier.

Wakacje to według niektórych najpiękniejsze słowo świata. To przygoda oznaczająca rozłożyste palmy, dzikie drinki i wysokoprocentowe towarzystwo, które nie pozwala się nudzić. Wolność czasu stanowi także idealną okazję do długich maratonów gierczenia. Jeśli zdążyliśmy do tego czasu „opróżnić” piwniczkę z zacnych tytułów na PC, to warto zajrzeć na stronę GOG, gdzie aktualnie trwa gorąca jak lato wyprzedaż.

Do wyboru jest ponad 1000 produkcji w cenie obniżonej nawet do 90%. Wśród najciekawszych seria Baldur’s Gate, Sherlock Holmes, Divinity: Original Sin, Dragon Age, Metro, a także Vampire – The Masquerade. Koszyk opłaca się zapełnić tym bardziej, że dla wszystkich kupujących czekają darmowe bonusy.

Już wcześniej dawaliśmy Wam cynk o bezpłatnym Xenonauts. Będzie on dostępny do środy do godziny 15:00. Kto postanowi wydać w sklepie przynajmniej 15 zł otrzyma dodatkowo do zamówienia Sunless See. Inwestując zaś minimum 65 zł przytulimy do konta RiMe, które kosztuje lekko 100 zł, więc osoby bardziej przedsiębiorcze mogą nawet zarobić.

Akcja promocyjna potrwa do 18 czerwca. Znajdziecie więc chyba kilka minut, by zajrzeć, wylukać i upolować właściwą zdobycz. Poniżej udostępniamy listę gier, która ułatwi namierzenie cyfrowej ofiary. Smacznego!           

Źródło: łowcygier.pl

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię