Strona głównaGryPUBG Corp przedłuża ograniczenia sprzedaży przedmiotów aby zwalczać nadużycia

PUBG Corp przedłuża ograniczenia sprzedaży przedmiotów aby zwalczać nadużycia

Gracze PUBG sprzedają na rynku Steam dodatki kosmetyczne za setki a nawet tysiące dolarów. Deweloper PUBG obecnie zmienia politykę ograniczenia rynku i ma nadzieję zredukować nadużycia jakie mają miejsce podczas tego typu transakcji.

Zmiany na rynku zostały wprowadzone 16 maja i do chwili obecnej nie ma możliwości handlowania przedmiotami na Steam. Deweloper zamierza znieść te ograniczenia 14 czerwca.

Oficjalny komunikat w tej sprawie:

Poprzednie skrzynie takie jak Equinox nie były dostępne na rynku przez pewien czas. Ale wiedzieliśmy, że powoduje to nadużycia w systemie rynkowym – szczególnie w postaci podwyżek cen rzadkich przedmiotów. Wierzymy, że wprowadzenie nieco dłuższego czasu ograniczenia rynku pomoże złagodzić ten problem. Dziękujemy za zrozumienie! Będziemy Cię informować na bieżąco, ponieważ będziemy kontynuować ulepszanie naszych reguł i systemów rynkowych.

Jak sądzicie czy taka kontrola rynku pozwoli na zwalczanie nieuczciwych sprzedawców? A może jest to przysłowiowy gwóźdź do trumny i działanie z korzyścią dla konkurencji? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: pcgamer

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię