Advertisement
Strona głównaWiadomościRozrywkaDisney pokazał teaser nowych seriali Marvela. Będą zaskoczenia!

Disney pokazał teaser nowych seriali Marvela. Będą zaskoczenia!

Disney opublikował na YouTubie krótki teaser, na którym możemy zobaczyć pierwsze sceny z trzech nadchodzących seriali Disney+ z uniwersum Marvela. Mowa o WandaVision, Loki oraz The Falcon and the Winter Soldier.

Na krótki, bo zaledwie 30-sekundowym wideo, możemy zobaczyć sceny z trzech nadchodzących seriali Marvela. W przypadku The Falcon and the Winter Soldier możemy zobaczyć zmagania Sama Wilsona, który dopiero uczy się jak zostać nowym Kapitanem Ameryką. W jego przypadku jest to trochę utrudnione, bo jednak nie ma supermocy jak Steve Rogers. W jednej ze scen widać też Zemo, który był przeciwnikiem Avengers w Captain America: Civil War. Twórcy już wcześniej zapowiadali jego powrót. Prawdopodobnie widzimy też nowego, ale oszukanego Kapitana Amerykę, gdy ten wchodzi na boisko.

Szalenie ciekawie prezentują się też materiały z serialu WandaVision, który utrzymany jest w stylistyce sitcomu. To również zgodne z wcześniejszymi przeciekami, ale kompletnie nie pasuje do reszty uniwersum. Wiemy, że serial ma się mocno łączyć z filmem Doctor Strange i the Multiverse od Madness, więc możemy założyć, że jest to alternatywna wersja rzeczywistości. Dlaczego jest aż tak ważna, że Marvel postanowił pokazać ją w formie serialu? O tym przekonamy się pewnie dopiero po obejrzeniu wszystkich odcinków. Coś czuję, że ważną rolę odegra przede wszystkim Vision, który – póki co – pozostaje martwy po walce z Thanosem. W jednej ze scen widać też, że Wanda jest… w ciąży.

Na koniec widzimy bardzo krótkie wideo z Lokim, który –  prawdopodobnie zakuty w kajdany i w czymś w rodzaju więzienia – mówi, że spali to miejsce do samej ziemi. Nie wiemy o jakiej Ziemi dokładnie mówi, bo przecież w Endgame jego alternatywna wersja ponownie ukradła Tesseract, czyli jeden z Kamieni Nieskończoności. Zatem może znajdować się niemal wszędzie.

The Falcon and the Winter Soldier ma mieć premierę jesienią 2020 roku. Póki co WandaVision oraz Loki planowane są oficjalnie na wiosnę 2021, ale niedawna zapowiedź sugeruje, że przynajmniej pierwszy z nich został przesunięty jednak na ten rok.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię