Strona głównaGryAktualnościOryginalny Warcraft i Warcraft II dostępne na GoG. Z obsługą dużych ekranów,...

Oryginalny Warcraft i Warcraft II dostępne na GoG. Z obsługą dużych ekranów, Windowsa 10 oraz grania w sieci

Kolejne klasyki ze stajni Blizzard trafiają na Gog.com. Jakiś czas temu na platformie pojawił się Diablo. Teraz nadszedł czas na Warcraft: Orcs and Humans oraz Warcraft II Battle.net Edition z dodatkiem Beyond the Dark Portal.

Tradycyjnie jak wszystkie tytuły w serwisie Gog, tak i obie części Warcrafta dostępne są w wersji bez zabezpieczeń DRM. Podobnie jak w przypadku oryginalnego Diablo, tak i tym razem gry zostały udostępnione dzięki współpracy Gog i Blizzard. Jest to bardzo miła niespodzianka z okazji zbliżającej się 25 rocznicy serii.

W Warcraft: Orcs and Humans wracamy do czasów pierwszej bitwy o Azeroth. Gracz musi opowiedzieć się po jednej ze stron i zbudować armię ludzi lub orków, aby zniszczyć wroga. W Warcraft II poza ludźmi i orkami do walki dołączają również elfy, trolle i krasnoludy. Tym razem będzie walczyć zarówno na lądzie jak i wodzie. W grze dostępne są również dodatki Tides of Darkness oraz Beyond the Dark Portal. Wersja Gog zapewnia również obsługę monitorów o dużej rozdzielczości i trybu wieloosobowego za pośrednictwem LAN.

Oba tytuły dostępne w cenie 19,99 za Warcraft Orcs and Humans oraz 34,99 złotych za Warcraft II lub w pakiecie w cenie 51,99 złotych.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcegog
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię