Strona głównaGryAktualnościWarframe - szczegóły jednej z największych aktualizacji w historii gry

Warframe – szczegóły jednej z największych aktualizacji w historii gry

Fani Warframe mają przed sobą bardzo ekscytujący patch. Twórcy opublikowali właśnie dłuższe wideo opowiadające o aktualizacji 29.10.0. 

Warframe wielkimi krokami zbliża się do swojej ósmej rocznicy. Gracze będą mogli świętować kolejne urodziny swojego ulubionego MMO potężną aktualizacją. Jej szczegóły omówiła w obszernym materiale wideo Rebecca, Community Manager gry.

Zobacz: Aliens: Fireteam – 25-minutowy fragment rozgrywki

Weteranów nie zaskoczy zapewne informacja, że większość aktualizacji skupia się na Railjackach. Digital Extremes zdecydowało się na całkowity reword swoich wyjątkowych statków kosmicznych. Zmienia się nie tylko związany z nimi gameplay, ale nawet sposób ich budowania.

Rebecca szczegółowo omawia również Plexus, nowy system modowania Railjacka, oraz Command Intrinsic. Będziemy mogli modyfikować nasz statek, a później zatrudniać do niego odpowiednią załogę. Dla fanów gry 29.10.0 zapowiada się jak doskonały sposób na spędzenie ósmych urodziny popularnego MMO.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię