Strona głównaGryAktualnościAliens: Fireteam - 25-minutowy fragment rozgrywki

Aliens: Fireteam – 25-minutowy fragment rozgrywki

Lato 2021 roku będzie pełne coopowych atrakcji. Wśród nich znajduje się wyczekiwane przez fanów tego uniwersum Aliens: Fireteam.

Ostatni raz miłośnicy Aliena grali w Isolation. Teraz postanowiono odejść nieco od tej koncepcji i stworzyć Aliens: Fireteam. Zaplanowana na lato tego roku gra zaczyna powoli odkrywać przed graczami swoje sekrety.

Zobacz: Deweloper Torchlight 3 wykupiony przez Zynga Games

W ramach tego odsłaniania kart na IGN-ie pojawił się niedawno 25-minutowy fragment rozgrywki. Możemy na nim zobaczyć zarówno podstawowe mechaniki, jak i te bardziej zaawansowane – umiejętności i bronie.

Gameplay potwierdza fakt, że twórcy korzystają z bardzo znanego schematu coopowych shooterów. Wewnątrz misji jest sporo miejsca na eksplorację, zabijanie dziesiątek przeciwników i ciężko będzie nam przetrwać w pojedynkę. Chociaż na razie nie wygląda to na rewolucję w gatunku gier coopowych, na pewno będzie to dobry sposób, żeby zapoznać się z wyjątkowym światem Aliena.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię