Strona głównaWiadomościWarhammer 40,000: Inquisitor - Martyr dostępne na Steam w wersji early accees

Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr dostępne na Steam w wersji early accees

Nowa gra z uniwersum Warhammera pozwoli zwiedzić niebezpieczne rubieża Imperium. Gra nie jest jeszcze ukończona, lecz już w tej chwili oferuje sporo zabawy w trybie singleplayer oraz cooperacji dla 4 osób.

Twórcy serii The Incredible Adventures of Van Helsing postanowili zmierzyć się ze światem Warhammera. Jest o wiele bardziej posępnym miejscem, w którym wojownicy oddani Imperium walczą na śmierć i życie z heretykami oraz wszelkim plugastwem. Jako jeden z inkwizytorów weźmiemy udział w niekończącej się krucjacie w obronie cesarstwa i jego poddanych.

Po pół roku od rozpoczęcia zamkniętych testów alpha, Warhammer: Inquisitor – Martyr trafił nareszcie na platformę Steam, gdzie gracze mogą wypróbować grę w wersji early access. Wiąże się to jednak z koniecznością dokonania zakupu. W standardowej cenie gra będzie kosztować 49,99 euro, ale do 7 września obowiązuje 10% rabat. Przedstawiciele studia NeocoreGames zapewniają, że natenczas gra jest przygotowana w około 60% i zanim ujrzymy ją w kompletnym stanie minie przynajmniej pół roku testów.

Czego możemy się dzisiaj spodziewać po odpaleniu Warhammer: Inquisitor – Martyr? Gry akcji RPG z otwartym światem i dojrzałą fabułą. Głównym filarem gry jest tryb kampanii dla pojedycznego gracza, jednakże można ją będzie przejść również w kooperacji dla 4 osoób. Charakter rozgrywki jest tożsamy dla gatunku, a więc będzie sporo misji, taktycznej walki na długi dystans lub krótki zasięg broni z wykorzystaniem elementów osłon. Interesująco zapowiada się losowe generowanie map i możliwość rozwijania postaci z całym jego ekwipunkiem.

Aby zachecić miłośników Warhammera, producent przygotował zwiastun na z okazji debiutu wersji early access.  

      

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię