Strona głównaWiadomościCooler Master MS120 – zestaw z myszką i klawiaturą mem-chaniczną

Cooler Master MS120 – zestaw z myszką i klawiaturą mem-chaniczną

Cooler Master pokazał nowy zestaw dla graczy składający się z myszki optycznej oraz klawiatury mem-chanicznej. Tak, mem-chanicznej. Nie jest to tradycyjny mechanik, ale ma działać jak urządzenia tego typu.

Czym jest klawiatura mem-chaniczna? To klawiatura membranowa, która swoim działaniem ma imitować tradycyjne mechaniki. Cooler Master określa to rozwiązanie mianem hybrydowego. Nie jest to pierwsza klawiatura tego typu. Firma pokazała już wcześniej model MasterKeys Lite L RGB, ale był on daleki o ideału. Teraz, jak wynika ze słów dziennikarzy, który mieli okazję przetestować nowy twór, jest dużo lepiej. Prawdę mówiąc, co nie wiedzieli, że nie jest to klawiatura mechaniczna.

Urządzenie wyposażone jest w przełączniki membranowe o żywotności aż 50 mln aktywacji, więc podobnej do większości mechaników. Wszystkie klawisze są podświetlane. Wymiary klawiatury to 441 x 132,5 x 38 mm, a waga to 1,04 kg. Z komputerem łączy się przy pomocy kabla USB. W skład zestawu wchodzi też myszka optyczna z przełącznikami Omron i sensorem optycznym ze zdefiniowanymi czterema czułościami – 500, 750, 1500 oraz 3500 DPI. Gryzoń waży 105 gramów, a jego wymiary to 118 x 78,5 x 39,5 mm. Cały zestaw Cooler Master MS120 kosztuje 90 dolarów.

Źródło: Tom’s Hardware

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię