Strona głównaGryAktualnościWarner Bros tworzy podobno grę w stylu Smash Bros

Warner Bros tworzy podobno grę w stylu Smash Bros

Większy wydawca spróbuje wreszcie zagrozić Smash Bros. W grze inspirowanej klasyczną bijatyką mają pojawić się m.in. Batman i Fred Flinstone. 

Smash Bros to jedna z najpopularniejszych i najbardziej wyjątkowych bijatyk na świecie. Chociaż w tym gatunku znajduje się mnóstwo świetnych gier, żaden większy deweloper nie próbował do tej pory powtórzyć sukcesu Nintendo.

Zobacz: Haunted Chocolatier – nowa gra twórcy Stardew Valley

Plotka dotycząca projektu Warner Bros oryginalnie pochodzi z Reddita. Autor przedstawił to społeczności jako nowy projekt NetherRealm. Na ten post odpowiedział później dziennikarz Jeff Grub, twierdząc, że wie o tym tytule, ale nie zajmuje się nim NetherRealm. Priorytetem dewelopera ma być podobno Mortal Kombat 12.

Resztę informacji z Reddita możemy jednak potraktować jako prawdziwe. Według źródeł autora będzie to nowe IP inspirowane Smash Brosem, które zbierze w jedno miejsce największe postaci wyjątkowego multiwersu Warner Bros. W grze mają w rezultacie pojawić się m.in. Gandalf, Tom & Jerry, Batman, Fred Flinstone, Mad Max, Shaggy i Johnny Bravo.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVGC
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię