Advertisement
Strona głównaGryAktualnościWarzone – w 5. sezonie mocno zmieni się mapa

Warzone – w 5. sezonie mocno zmieni się mapa

Activison i Infinity Ward planują mocno zmienić mapę w 5. sezonie Call of Duty: Warzone. Według plotek nie tylko zostanie otwarty stadion, znajdujący się mniej więcej na środku lokacji, ale dodatkowo pojawi cię jeżdżący pociąg.

Od premiery gry Call of Duty: Warzone mapa zmagań w trybie Battle Royale nie zmieniła się w sposób znaczący. Owszem, otwarte zostały bunkry, ale trudno nazwać to wielką odmianą. Była to pewnego rodzaju ciekawostka, która może być dopiero zapowiedzią większych zmian. W końcu graczom udało się rozgryźć zagadkę telefonów i w ten sposób otworzyć 11. bunkier, który skrywał w sobie między innymi odliczanie od 10 do 2 sekund, a także wielki, czerwony przycisk. To prawdopodobnie zapowiedź jakiegoś rodzaju ataku nuklearnego, który w przyszłości może całkowicie odmienić lokację.

Call of Duty Warzone

Warzone – otwarty stadion?

To odkrycie, jeśli wierzyć plotkom, ma być przyczynkiem do kolejnych zmian na mapie Call of Duty: Warzone. Według niepotwierdzonych jeszcze pogłosek w 5. sezonie gry zostanie otwarty stadion. Gracze będą mogli poruszać się po ogromnej budowli, walczyć w niej, a także zdobyć loot. Podobno będzie też możliwość wspięcia się na dach stadionu przy pomocy specjalnych lin. Zmiany można dostrzec między innymi na jednym z oficjalnych screenów (poniżej). W tle widać stadion z odsłoniętymi oknami, które na ten moment są w grze zasłonięte.

Call of Duty: Warzone - otwarty stadion

Ale to nie koniec zmian. W 5. sezonie Call of Duty: Warzone ma się pojawić również pociąg. Ma on przez cały czas poruszać się po mapie trybu Battle Royale. Co ważne, da się do niego wejść. W środku ma czekać na nas loot. Podobne rozwiązanie zastosowano już między innymi w Apex Legends oraz PUBG, więc tak naprawdę pociąg nie jest niczym nowymi ani tym bardziej oryginalnym. Pomimo tego to ciekawa zmiana, która może dodać trochę dynamiki do walk między graczami.

Oprócz tego dataminerzy znaleźli też dowody na to, że do gry może być dodany Frank Woods – protagonista z serii Black Ops. Prawdopodobnie będzie on jednym z nowych operatorów w 5. sezonie gry.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię