Advertisement
Strona głównaWiadomościAkcesoriaWasteland 3 – wybory będą miały duży wpływ na fabułę

Wasteland 3 – wybory będą miały duży wpływ na fabułę

Po kilku opóźnieniach, premiera Wasteland 3 została ustalona na jesień tego roku. Niedawno inXile opublikowało nowe informacje na temat produkcji. Z nich dowiedzieliśmy się, że wybór gracze będzie miał znaczący wpływ na historię, poznaliśmy również szczegóły mechaniki walki. Szczegóły poniżej.

David Rogers  – główny projektant w inXile Entertainment w materiale opublikowanym przez serwis IGN opowiedział o tworzeniu postaci, wyborach oraz mechanice walki w Wasteland 3. Według niego gracze będą mieli bardzo duża kontrolę nad wieloma aspektami swojej postaci. Gracze lubujący się w statystykach z mają poczuć się jak ryby w wodzie.

Zobacz: W PlayStation 5 i Xbox Series X kluczowy jest procesor

W Wasteland 3 z apokalipsy żaden z mieszkańców pustkowi nie wyszedł bez szwanku i wszyscy cą na swój sposób szaleni. Jest to reprezentowane w kreatorze postaci jako system dziwactwa, który daje postaci potężny bonus jednocześnie wiąże się z wysoką karą.

Budując drużynę w Wasteland 3, będzie należało pamiętać, ze nie budujemy tylko indywidualnej postaci, ale członka zespołu, który musi się uzupełniać. Drużyna Rangersów to ekipa specjalistów, w której każdy ma swoje określone zadanie.

Zobacz: Ghost of Tsushima – pierwsze fragmenty rozgrywki wyglądają obłędnie

Do dyspozycji dostaniemy pojazd pancerny Kodiak, który pomoże przetrwać nam w objętym nuklearną zimą Kolorado. Pojazd będzie wyposażony w działo laserowe, które wykorzystamy podczas przypadkowych spotkań. Co więcej, maszynę będziemy mogli dostosowywać według własnych potrzeb.

Premiera Wasteland 3 zaplanowana jest na 28 sierpnia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourceign
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię