Strona głównaGryAktualnościValhalla – świeże informacje o rozwoju postaci, statku i najemnikach w nowym...

Valhalla – świeże informacje o rozwoju postaci, statku i najemnikach w nowym Assassin’s Creed

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat Assassin’s Creed Valhalla. Dzięki nim wiemy nieco więcej na temat załogi statku gracza, rozwoju postaci oraz długości misji fabularnych. Szczegóły poniżej.

Zgodnie z przewidywaniami do sieci systematycznie spływają kolejne informacje na temat Assassin’s Creed Valhalla. Najświeższe wieści zostały przekazane przez serwis Codex i zawierają kilka konkretów na temat: statku i jego załogi, misji i rozwoju postaci.

Zobacz: Tony Hawk’s Pro Skater: tak będzie brzmiał remake. Sprawdź na Spotify

Assassin’s Creed Valhalla statek i załoga

Drakkar, czyli statek wikingów będziemy mogli wzywać z dowolnego miejsca blisko wody. Przestaniemy być w tej sytuacji ograniczeni tylko do portów jak w Assassin’s  Creed Odyssey. To co pozostanie niezmienne to możliwość jego ulepszania oraz modyfikacji wyglądu.

Poza postacią gracza na pokładzie znajdzie się miejsce dla ośmioosobowej załogi wikingów. Członków zwerbujemy podczas przygody, każda z postaci będzie miała swoją własną historię. Możliwe, że będzie można też stworzyć własną ekipę w kreatorze postaci dobierając jej wygląd oraz umiejętności.

Załoga będzie poruszała się także po lądzie i będzie nam pomagać, na razie nie wiadomo jak będzie to wyglądało w praktyce.

Zobacz: Steam podpowie, w jaką grę powinieneś teraz zagrać

Assassin’s Creed Valhalla rozwój postaci

Drzewko rozwoju postaci w Valhalla będzie podzielone na trzy gałęzie: wojownika, zabójcy oraz łowcy. Jednak opcji będzie znacznie więcej niż w przypadku Odyssey i nie ograniczą się tylko do zdolności bojowych. Możliwe, że w zależności od wyborów zmieni się sposób narracji historii.

Assassin’s Creed Valhalla  długość misji

Same przygody mają być dłuższe i bardziej rozbudowane fabularnie niż w poprzedniej grze. Każda z nich ma być unikalną historią, która wielkością będzie przypominała odcinek serialu telewizyjnego.

Premiera Assassin’s Creed Valhalla już pod koniec tego roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię