Advertisement
Strona głównaGryAktualnościWatch Dogs 2 za darmo

Watch Dogs 2 za darmo

Z niecierpliwością czekamy na Watch Dogs Legion, tymczasem Ubisoft postanowił rozdawać Watch Dogs 2 całkowicie za darmo i na zawsze. A jak przypisać grę do swojego konta? Poniżej wyjaśniamy.

W najbliższą niedzielę odbędzie się cyfrowa konferencja Ubisoftu. Gracze, którzy zalogują się do swojego konta Uplay podczas Ubisoft Forward otrzymają bezpłatnie Watch Dogs 2.

Zobacz: Naughty Dog potępia ataki i groźby śmierci wobec swoich pracowników

Podczas wydarzenia zobaczymy nowe materiały z Assassin’s Creed Valhalla, Watch Dogs Legion, Hyper Scape i prawdopodobnie kilka innych. Nawet jeżeli pozostałe gry Cię nie interesują to warto poświęcić kilka minut na przypisanie do swojego konta Watch Dogs 2 z 2016 roku.

Ubisoft Forward wystartuje w najbliższą niedzielę o godzinie 19:30 czasu polskiego. Każdy kto zaloguje się do swojego konta Uplay w czasie trwania imprezy dostanie grę za darmo. Deweloper przewiduje również ciekawe konkursy, w których będzie można zdobyć również inne gry.

Kilka dni temu mieliśmy okazję zobaczyć krótki fragment tego co zostanie zaprezentowane w najbliższą niedzielę. Po cichu liczymy na to, że zobaczymy jeszcze zapowiedź Far Cry 6. Wydarzenie będzie można śledzić za pośrednictwem Twitcha, YouTube oraz Mixera, który ostatecznie zostanie zamknięty już 22 lipca.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourceubisoft
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię