Strona głównaGryAktualnościWatch Dogs: Legion – aktualizacja poprawia wydajność gry

Watch Dogs: Legion – aktualizacja poprawia wydajność gry

Ubisoft udostępnił nową aktualizację do Watch Dogs: Legion. Naprawia ona niektóre problemy oraz poprawia wydajność gry zwiększając liczbę fps.

Od premiery Watch Dogs: Legion minął już prawie miesiąc. Gra zdobyła dużo pozytywnych recenzji, jednak niektórzy gracze wyposażeni w mocne PC narzekali na wydajność gry. Wygląd jednak na to, że nastał koniec ich problemów. Ubisoft wypuścił nową aktualizację, która poprawia wydajność gry.

Zobacz: Marvel’s Avengers nie zwróciło jeszcze Square Enix swojego kosztu produkcji

Najnowsza łatka oznaczona numerem 2.20 zapewnia wzrost wydajności o około 9% we wbudowanym w grę benchmarku. Przed aktualizacją gra działała w 80-109 klatkach na sekundę na bardzo wysokich ustawieniach. Po aktualizacji gracze zgłaszają, że gra działa w 98-118 klatkach na tych samych ustawieniach. Co oznacza, że jest zdecydowanie lepiej.

Nadal jednak istnieje kilka problemów, niedawno gracze zgłaszają problemy z zapisywaniem gry. Podobna sytuacja występuje również w Assassin’s Creed Valhalla. Gracze Xbox pomimo instalacji łatki nadal mają z tym problem.

Tymczasem Ubisoft ogłosił wczoraj, że zawartość sieciowa Watch Dogs zostanie opóźniona. Początkowo tryb multiplayer miał zostać uruchomiony 3 grudnia, ale najnowszy wpis dewelopera zdradza, że będzie to dopiero 2021 rok. Niestety nie została podana dokładna data, pozostaje więc czekać. Opóźnienie ma wynikać z konieczności przetestowania trybu online, aby zapewnić jego płynne działanie.

Zobacz: The Last of Us 2 głównym bohaterem Golden Joystic Awards 2020

Tryb multiplayer powozili na wspólną grę maksymalnie dla czterech graczy w trybie fabularnym. Dostępne będą również misje taktyczne, które sprawdzą umiejętność pracy zespołowej i zdolności hakerskie. Co więcej, wkrótce do gry zostaną wprowadzone inne tryby np. Spiderbot Arena i tryb deathmatch .

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię