Strona głównaGryAktualnościMarvel's Avengers nie zwróciło jeszcze Square Enix swojego kosztu produkcji

Marvel’s Avengers nie zwróciło jeszcze Square Enix swojego kosztu produkcji

Marvel’s Avengers daleko brakowało do perfekcyjnej gry. Dopiero teraz dowiadujemy sie jednak, jak duża jest skala porażki Square Enix.

Podczas gdy Square Enix zapowiada zmianę w swojej kulturze pracy, światło dzienne ujrzało również tłumaczenie ich ostatniego raportu finansowego. Okazuje się, że firma zalicza solidne straty, a Marvel’s Avengers wciąż nie zwróciło kosztu swojej produkcji.

Zobacz: Microsoft zaktualizował mobilną aplikację Xbox

Gałąź gamingowa Square Enix w ostatnim kwartale tego roku finansowego zaliczy stratę ok. 67 milionów dolarów. Yosuke Matsude poinformował swoich udziałowców, że sprzedaż nowej produkcji z superbohaterami w roli głównej była niska i zyski z niej nie pozwoliły jeszcze pokryć wszystkich kosztów produkcji. Według Matsudy częściowo wynika to z kampanii marketingowej, jaką rozpoczęło Square Enix ze względu na opóźnienia i panującą pandemię.

Chociaż prowadzący spotkanie zapewnił, że gra zwróci jeszcze część zainwestowanych w nią pieniędzy, nie powiedział na ten temat nic konkretnego. Nieliczni fani tego tytułu będą musieli więc poczekać jeszcze trochę, zanim dowiedzą się, jak dokładnie wyglądają plany twórców względem ich produkcji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceIGN
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię