Strona głównaGryAktualnościWyciekły informacje o Watch Dogs Legion. Gra pozwoli wcielić się w dowolnego...

Wyciekły informacje o Watch Dogs Legion. Gra pozwoli wcielić się w dowolnego NPC

Dosłownie chwilę przed targami E3 2019 w Los Angeles wyciekły informacje na temat jednej z gier Ubisoftu. Za kilka dni prawdopodobnie zobaczymy prezentację trzeciej części serii Watch Dogs o podtytule Legion. Akcja ma się dziać w Londynie i gra pozwoli wcielić się w dowolnego bohatera NPC.

Informacje o grze wyciekły za sprawą brytyjskiego Amazona, gdzie pojawiła się karta produktu wraz ze szczegółowymi informacjami. Możemy w nich przeczytać między innymi to, że akcja będzie działa się w Londynie.

– Akcja Watch Dogs Legion dzieje się w niedalekiej przyszłości, w dystopijnej wersji Londynu. To świat po Brexicie, w którym społeczeństwo, politycy i technologie zmieniły się i zmieniły losy Londynu – brzmi opis produkcji.

Zobacz: Rainbow Six Siege zostanie przeniesiony na kolejną generację. Ubisoft nie planuje sequela

Już wcześniej pojawiały się plotki, według których akcja kolejnej części Watch Dogs będzie się działa właśnie w Londynie, więc ten wyciek nie powinien dziwić. Natomiast ciekawsze rzeczy możemy przeczytać w dalszej części opisu. Wygląda na to, że gra nie będzie miała głównego bohatera.

– Graj kimkolwiek chcesz. Każda postać, którą spotkasz w otwartym świecie, ma pełny zestaw animacji, własny głos, cechy charakteru i elementy wizualne, wygenerowane przez mechanizm gry.

Dziennikarzom Kotaku udało się ustalić, że będziemy mogli zagrać dowolnym NPC (chociaż tutaj to określenie nie pasuje, bo to przecież postacie niegrywalne). Wybór tej czy innej postaci ma mieć też wpływ na przebieg niektórych misji i fabuły. Jedno jest pewnie – brzmi to niezwykle ambitnie i szalenie ciekawie. Oby te doniesienia się potwierdziły, a Ubisoft zaserwował nam kolejną świetną grę.

Zobacz: Call of Duty: Modern Warfare bez trybu zombie

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGameSpot
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię