Strona głównaGryAktualnościWatch Dogs Legion – nowy trailer prezentuje nowe postacie i ich umiejętności

Watch Dogs Legion – nowy trailer prezentuje nowe postacie i ich umiejętności

Watch Dogs Legion otrzymało nowy zwiastun, który mieliśmy okazję obejrzeć na Gamescom 2019. Pokazuje on, jak można rekrutować przypadkowych mieszkańców Londynu do walki z autorytarnym rządem.

Watch Dogs Legion zadebiutuje już 6 marca 2020 roku w wersji na PC, Xbox One oraz PlayStation 4. Fabuła będzie rozgrywać się w niedalekiej przyszłości, w której Wielka Brytania walczy ze skutkami Brexitu. Największą innowacją ma być możliwość zagrania praktycznie każdym mieszkańcem Londynu, którego spotkamy na ulicach. Wystarczy go tylko zrekrutować.

Zobacz: NFS Heat – Zwiastun rozgrywki prezentuje kluczowe mechaniki gry

Watch Dogs Legion – nowy trailer

I właśnie to pokazuje najnowszy zwiastun Watch Dogs Legion, który został opublikowany z okazji Gamescom 2019. Poznajemy na nim kilka postaci, w tym pewnego staruszka, który zadaje dodatkowe obrażenia od karabinów, ale w każdej chwili może paść trupem. To jednak nie jest wielki problem, bo na jego miejsce możemy znaleźć kogoś innego. Każda osoba to inne umiejętności i bonusy, które można rozwijać w trakcie gry. Niektórzy lepiej radzą sobie w walce wręcz, inni zapewniają nam większe przychody, a prawniczka daje nam 25 procent szans na natychmiastowe wyjście z więzienia.

Zobacz: Google Stadia – Cyberpunk 2077 jednym z najmocniejszych punktów pokazu Google. Ujrzeliśmy nowy zwiastun polskiej gry

Co trzeba zrobić, aby stworzyć z nich drużynę? Każda z postaci ma jakąś swoją historię. Dlatego musimy najpierw coś zrobić dla nich, aby zyskać ich zaufanie. Dopiero po wykonaniu misji wybrane przez nas osoby dołączą do naszej drużyny i wspólnie z nami będą walczyć z autorytarnym rządem Wielkiej Brytanii. Zresztą sami zobaczcie:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię