Strona głównaGryAktualnościDarmowy tydzień z Anno 1800

Darmowy tydzień z Anno 1800

Z okazji Gamescom 2019, Ubisoft ogłosił darmowy tydzień z Anno 1800. Gracze moją pobrać tytuł i grać za darmo aż do przyszłego tygodnia. Szczegóły poniżej.

Darmowa wersja Anno 1800 zawiera trzy pierwsze poziomy populacji w trybie sandboxowym oraz tryb gry wieloosobowej. Co więcej, w grze pojawi się tu również cykl dobowy, który ma zostać wprowadzony w aktualizacji z 10 września. Bezpłatny tydzień trwa od 19 do 25 sierpnia.

Zobacz: Anno 1800: Rekordowa sprzedaż pomimo niedostępności gry na Steam

Darmowy tydzień Anno 1800 – jak skorzystać?

Bezpłatną wersję Anno 1800 uruchomicie bezpośrednio z poziomu Klienta Uplay. Wystarczy wejść w aktualności i kliknąć w baner Anno 1800 Free Week. Darmowy tydzień dotyczy wyłącznie Uplay. Nie pogracie za pośrednictwem Epic Games Store, ale chyba mało kogo to zmartwi.

Co więcej Ubisoft ujawnił, że drugie DLC zatytułowane Botanica zostanie wydane 10 września. Pierwszy dodatek skupiał się na poszukiwaniu skarbów, drugi z kolei oferuje więcej opcji upiększania miasta. Wprowadza on modułowy ogród botaniczny, który daje dodatkowe przedmioty i nagrody, gdy jest odwiedzany przez turystów.

Zobacz: Anno 1800, czyli udany powrót do korzeni – recenzja gry

Udanej zabawy!

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię