Strona głównaGryAktualnościWatch Dogs: Legion otrzymuje nowe DLC z Assassin's Creed oraz tryb Zombie

Watch Dogs: Legion otrzymuje nowe DLC z Assassin’s Creed oraz tryb Zombie

O tym, że Watch Dogs: Legion otrzyma dodatek, który połączy uniwersum Assasin’s Creed i Watch Dogs wiedzieliśmy od pewnego czasu, teraz pora zobaczyć czym Ubisoft-Toronto, chce przekonać graczy, że to połączenie ma rację bytu.

Najnowsze DLC do Watch Dogs: Legion właśnie otrzymało nawy zwiastun, w którym możemy zobaczyć nowego agenta, czyli asasynkę Darcy, która w bardzo klasyczny sposób pozbywa się swoich przeciwników, wbijając im ukryte ostrze w potylicę.

https://www.youtube.com/watch?v=IT42Apds2oY&t=60s

Będąc szczerym to na tym zwiastunie jest więcej Asasynowej roboty, niż w ostatnich częściach, gdzie większy ładunek został postawiony na pojedynki. Niestety z trailera nie wiele się dowiemy odnośnie nowej zawartości, możemy wywnioskować, że będziemy zwiedzać twierdzę asasynów, w której znajdują się posągi legendarnych zabójców, ale żaden element nie zdradza, o czym będzie najnowsze DLC do Watch Dogs

Watch Dogs: Legion
Watch Dogs: Legion DLC Season Pass

Najnowsze DLC jest dostępne w ramach przepustki season pass. Dodatkowo wraz z nową aktualizacją otrzymamy za darmo nowy tryb Zombie o nazwie Watch Dogs: Legion of the Dead oraz kilka misji światowych, nowe mapy do PVP i kilka dodatków stylistycznych dla postaci.

Nowa zawartość ma być dostępna na konsolach do grania i PC już 24 sierpnia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię