Strona głównaGryAktualnościSprzedaż Outriders wciąż nie pokryła kosztów produkcji

Sprzedaż Outriders wciąż nie pokryła kosztów produkcji

People Can Fly cały czas czeka na tantiemy z Outriders. Wygląda na to, że sprzedaż nie przyniosła jeszcze żadnych zysków.

Dużo mówiło się o Outriders przy okazji premiery gry. Częściowo były to co prawda negatywne komentarze ze względu na liczne błędy i zepsute zapisy. People Can Fly zrobiło jednak ostatecznie dobrą grę, która przyciągnęła do siebie tłumy ludzi.

Zobacz: Remedy Entertainment z 10 milionami graczy Control i nowymi projektami

Mówiąc konkretniej, przyciągnęła do siebie 3,5 miliona graczy tylko podczas pierwszego miesiąca. Mimo to kilka miesięcy po premierze dowiadujemy się, że People Can Fly cały czas czeka na tantiemy od Square Enix. Studio domyśla się w rezultacie, że gra mogła jeszcze nie zwrócić kosztów produkcji i marketingu.

CEO People Can Fly Sebastian Wojciechowski zaznaczył, że cały czas próbują poznać szczegóły aktualnej sytaucji. Niedługo sytuację może więc rozjaśnić Square Enix, które jeszcze niedawno uznawało grę polskiego studia za cenny dodatek do swojego portfolio.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię