Strona głównaGryWatch Dogs Legion z permanentną śmiercią, ale tylko w rozgrywce dla pojedynczego...

Watch Dogs Legion z permanentną śmiercią, ale tylko w rozgrywce dla pojedynczego gracza.

Do premiery Watch Dogs Legion pozostały już tylko dwa miesiące, więc maszyna reklamowa działa pełną parą. Coraz więcej dowiadujemy się o samej rozgrywce i mechanikach w niej występujących. Mechaniką, która wzbudza najwięcej kontrowersji, jest permanentna śmierć kierowanego przez nas agenta.

Na ten temat wypowiedział się Clint Hocking dyrektor kreatywny Ubisoft Toronto w trakcie sesji pytań i odpowiedzi na Reddicie. Informacje przez niego przekazane rzucają trochę światła jak ta mechanika działa w Watch Dogs Legion.

Permanentna śmierś to dodatkowa opcja w grze, więc nie trzeba grać z jej wykorzystaniem. Możemy przejść całą grę wykorzystując przez większość czasu pojedynczego bochatera – chyba, że ulegnie on wypadkowi i trafi do szpitala lub więzienia. Jeśli gramy z włączonym trybem permanentnej śmierci i wszyscy nasi agenci zostaną zabici, trafią do więzienia lub szpitala to dopiero wtedy gra się kończy. Tryb permanentnej śmierci dostępny jest tylko dla rozgrywki w trybie dla pojedynczego gracza. W trybie wielo-osobowym nie ma możliwości włączenia go.

Watch Dogs Legion ma mieć swoją premierę 29 października na platformach PC, Playstation 4, Xbox One oraz Google Stadia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię