Strona głównaKonsoleNintendo Switch - kolejne źródło zapowiada wzmocnioną wersję konsolki

Nintendo Switch – kolejne źródło zapowiada wzmocnioną wersję konsolki

Co kilka tygodni jak bumerang wraca temat nowej wersji Nintendo Switch. Kolejne źródło donosi, że konsola taka może pojawić się w tym roku.

Rewelacje o kolejnym modelu Nintendo Switch przynosi gazeta biznesowa z Taipei, Economic Daily News. Według jej informatorów, nowy Switch powinien pojawić się w produkcji jeszcze w tym roku, z premierą sklepową przewidzianą na pierwszy kwartał 2021.

Nintendo Switch Pro

Według publikacji, nowy Switch ma mieć poprawioną “interaktywność” i jakość wyświetlanego obrazu. Artykuł wspomina o wielu producentach komponentów dla nowego urządzenia, takich jak nowa pamięć Flash, Joy-Cony i inne. 

Zobacz: Untitled Goose Game – pudełkowa wersja trafi na PS4 i Nintendo Switch

To już kolejne doniesienie medialne na temat następcy Nintendo Switcha. Wcześniej wspominała o nim między innymi strona DigiTimes, jednak według jej informacji sprzęt miał trafić do produkcji już na początku tego roku. Podobne doniesienia powtarzał nawet Wall Street Journal i to jeszcze w zeszłym roku. Informacje o nowej wersji konsoli miały być ukryte nawet w oprogramowaniu obecnego Switcha, a konkretnie w jego wersji 10.0.0.

Na początku tego roku Nintendo kategorycznie zaprzeczyło, jakoby miało plany wypuszczenia nowej konsolki jeszcze w 2020. Nic jednak nie wspominano na temat roku 2021. Jak myślicie, na ile taki scenariusz jest prawdopodobny?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię