Strona głównaGryAktualnościWedług aktora głosowego powstanie Red Dead Redemption 3

Według aktora głosowego powstanie Red Dead Redemption 3

Roger Clark, który użyczył głosu Arthurowi Morganowi w RDR2 podzielił się swoimi spostrzeżeniami. Według niego pojawienie się trzeciej części serii to formalność. Pozostaje jeszcze kwestia kiedy.

A jak można się spodziewać nie stanie się to szybko. Rockstar nie śpieszy się z wydawaniem kolejnych gier. Na premierę GTA VI poczekamy jeszcze dwa lata. Clark podzielił się swoimi przemyśleniami za pośrednictwem Twittera X. Jak czytamy w poście.

Jestem pewien, że pewnego dnia zobaczymy RDR3. Kiedy to nastąpi – zupełnie nie mam pojęcia. Nie licz też na zaangażowanie Arthura. Jego historia została opowiedziana, mam wrażenie.

https://x.com/rclark98/status/1732013150516457588?s=20

Rockstar nie odniósł i podejrzewam, że nie odniesie się do tej wypowiedzi. Deweloper, jak na razie, niczego nie deklarował. Najpierw musimy poczekać na premierę GTA 6. A biorąc pod uwagę 5 lat odstępu pomiędzy premierą GTA V a RDR2 to w przypadku kolejnej części ten czas może być jeszcze dłuższy.

Nie oznacza to jednak, że fani Rockstara zostawili dziki zachód za sobą. Pomimo premiery pięć lat temu, RDR 2 nadal ma niezwykle aktywną bazę graczy. W zeszłym miesiącu gra osiągnęła nowy szczyt, wynoszący 77 000 graczy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię