Strona głównaWiadomościGigaBash oraz Predecessor za darmo

GigaBash oraz Predecessor za darmo

W tym tygodniu Epic Games rozdaje graczom dwa tytuły, bijatykę GigaBlash oraz Predecessor, czyli połączenie gatunku MOBA i strzelanki.

Predecessor to gra akcji oparta na popularnej grze Paragon. Tytuł oferuje dynamiczną rozgrywkę pełną strzelania. Do wyboru mamy ponad 30 bohaterów. Gra została udostępniona jako wczesny dostęp, po zakończeniu którego przejdzie na model free-to-play. Jest to zatem doskonała okazja żeby wypróbować go przed oficjalną premierą.

Aby dodać Predecessor do swojej kolekcji należy wejść TUTAJ.

GigaBash to wieloosobowa bijatyka arenowa, w której pokierujemy gigantycznymi potworami inspirowanymi filmami kaiju.

Cechy gry:

  • OBUDŹ W SOBIE BESTIĘ — Walcz w Battle Mode (trybie bitwy), wybierając spośród 10 barwnych postaci — każda ma własne ruchy i niepowtarzalny styl gry. Czy opanujesz grę każdą z nich?
  • PROSTE ZASADY, TRUDNA DO OPANOWANIA ROZGRYWKA — Planuj ataki, blokuj przeciwników, używaj chwytów oraz ciosów specjalnych i zapełnij wskaźnik, aby odkryć swoją ostateczną formę!
  • BITWY W WIELU LOKALIZACJACH — Dołącz do klasycznej walki „wszyscy na jednego” dla maksymalnie 4 graczy lub połącz siły w grze 2 kontra 2. Walcz na całym świecie — od miast po egzotyczne lokalizacje — żadne miejsce nie uchroni się przed gniewem tytanów!
  • LOKALNY TRYB DLA WIELU GRACZY — Rozsiądź się na kanapie i rzuć wyzwanie maksymalnie trzem znajomym w lokalnym trybie dla wielu graczy. Nie masz w domu nikogo do gry? Żaden problem — możesz grać online!
  • WALKA TYTANÓW — odkryj historię powstania i perypetie tytanów w czterech wyjątkowych kampaniach dla pojedynczego gracza, każda z własnym przerośniętym bohaterem.
  • POJEDYNKI WOJOWNIKÓW ALFA — tocz pojedynki z graczami na całym świecie w trybie Duel (pojedynek) i pokaż, kto jest prawdziwym królem tytanów.
  • WIELOOSOOBOWA ROZWAŁKA — doświadcz świetnego trybu imprezowego z licznymi minigrami. Tryb dostępny tylko w grze lokalnej.

Tytuł można dodać do swojej kolekcji wchodząc TUTAJ.

Obie gry dostępne są za darmo do przyszłego czwartku do godziny 17:00.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię