Strona głównaWiadomościHardwareWestern Digital – nowe superszybkie dyski dla graczy

Western Digital – nowe superszybkie dyski dla graczy

Firma Western Digital wprowadza do swojej oferty trzy nowe superszybkie dyski SSD stworzone z myślą o graczach. Wkraczamy w świat gier następnej generacji.

WD zaprezentowało trzy nowe dyski, które uzupełnią serię produktów dla graczy WD_BLACK. Wśród nich znalazł się pierwszy dysk NVMe SSD obsługujący technologię PCIe Gen4, w pełni bootowalna karta rozszerzeń Gen3 x 8 oraz gamingowa stacja dokująca NVMe SSD wyposażona w port Thunderbolt 3.

WD BlackWD_BLACK SN850 NVMe SSD – to nowy dysk zapewniający wydajność na zupełnie nowym poziomie. Dzięki technologii PCIe Gen 4 ten dysk SSD zapewnia prędkości odczytu i zapisu sięgające 7000/5300 MB/s. Urządzenie pozwoli na skrócenie czasu ładowania gier oraz przesyłania danych, dzięki nowej technologii chache’owania. Do sprzedaży trafi również wersja z radiatorem oraz RGB. Urządzenie będzie dostępne w wersji 500GB, 1 oraz 2 TB. Standardowa wersja dysku bez radiatora pojawi się na półkach sklepowych już pod koniec tego miesiąca. Modele wyposażone w radiator trafią do sprzedaży w pierwszym kwartale 2021.

WD Black

Karta rozszerzeń WD_BLACK AN1500 NVMe SSD ADD-IN-CARD – Najszybsza bootowalna karta rozszerzeń PCIe Gen 3 x8. Wyposażona w dwa wbudowane dyski SSD w konfiguracji RAID 0. Urządzenie zapewni odczyt na poziomie 6500 MB/s oraz zapis na poziomie 4100 MB/s dla modeli 2 i 4 TB. To wymarzony sprzęt dla graczy ceniących sobie szybkość ładowania gier oraz kolejnych poziomów. Karta wyposażona w konfigurowalne podświetlenie RGB. Do sprzedaży trafi wersja 1, 2 oraz 4 TB. Urządzenie dostępne jest już w wybranych sklepach ze sprzętem komputerowym oraz w sklepie Wstern Digital.

Zobacz: Bibliotekarz ukradł 1,3 miliona dolarów i kupił za to gry

WD Black

Stacja dokująca WD_BLACK D50 Game Dock NVMe SSD – Stacja dokująca została wyposażona w port Thunderbolt 3. Stacja zapewnia superszybkie transfery typowe dla technologii NVMe, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem do laptopów gamingowych kompatybilnych w Thunderbolt 3. Urządzenie wyposażone jest w system podświetlania RGB i dostępne jest w wersji z dyskiem 1TB oraz bez dysku. Urządzenie będzie dostępne w wybranych sklepach ze sprzętem komputerowym oraz w sklepie Wstern Digital.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię