Strona głównaWiadomościWeteran AMD - Chris Hook - odchodzi z firmy

Weteran AMD – Chris Hook – odchodzi z firmy

Chris Hook to jeden z weteranów AMD. Przez wiele osób niemal od zawsze był kojarzony z Czerwonymi barwami. Ale z tym koniec. Chris Hook odchodzi z AMD. To kolejny cios dla Czerwonych.

Chris Hook był dyrektorem ds. globalnego marketingu. W firmie zatrudnił się w 2001 roku, czyli pracował tam jeszcze w czasach marki ATI. Kolejno awansował na coraz to wyższe stanowiska. W końcu został osobą odpowiedzialną za marketing  i public relations w Radeon Technologies Group. Był jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w branży. Niestety, jego przygoda z AMD dobiegła końca. To kolejne, zaskakujące odejście po Rajy Kodurim.

Dyrektorem ds. globalnego marketingu Chris Hook był zaledwie przez pół roku, bowiem stanowisko to objął w październiku 2017. Tym bardziej jego decyzja o zrzuceniu czerwonych barw może wydawać się nieco zaskakująca. Nadal nie wiadomo, gdzie teraz Hook zacumuje. O swoich planach ma poinformować w ciągu najbliższych tygodni. Już teraz spekuluje się, że pójdzie śladami Rajy Koduriego i dołączy do Intela. Nie od dzisiaj krążą plotki, według których w ciągu kilku lat Niebiescy mają wprowadzić na rynek własne grafiki o nazwie Arctic Sound.

Źródło: Guru3D

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię