Strona głównaGryAktualnościWiceprezes Bethesdy: "Warto było zrobić Fallouta 76"

Wiceprezes Bethesdy: „Warto było zrobić Fallouta 76”

Fallout 76 na stałe zapisał się w historii branży gier jako jedna z najgorzej przygotowanych gier, a Bethesda wieloma dziwnymi sytuacjami i zachowaniami na długo zwróciła na siebie (negatywnie) uwagę graczy. Wygląda jednak na to, że firma nie żałuje prac nad grą.

Pete Hines, wiceprezes firmy ds. globalnego marketingu i komunikacji udzielił wywiadu dla programu We Have Cool Friends. W jednej z wypowiedzi Pete zdradził, że co prawda firma zdaje sobie sprawę z problemów, jakie napotkała po drodze, ale mimo wszystko warto było stworzyć grę i podjąć się nowego tematu. Była to dla Bethesdy zmiana kierunku, która ostatecznie nie wyszła jej na dobre, ale nie żałują tej decyzji. Będą też pracować nad tym, by przy kolejnych tego rodzaju próbach nie popełnić tych samych błędów.

Zobacz: Fallout 76 – Bethesda zaskoczona, że gracze nie są zainteresowani trybem PvP

Wypowiedź nie spotkała się z przychylnym odbiorem u graczy, na co wskazuje ilość reakcji pod tym wideo z zapisem rozmowy:

Film zebrał ponad 1,5 tysiąca łapek w dół i zaledwie 437 (w chwili pisania tekstu) w górę. Wygląda więc na to, że przed pracownikami Bethesdy jeszcze długa droga, zanim odzyskają utracone zaufanie. Powinni je Waszym zdaniem w ogóle odzyskać?”

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię