Strona głównaGryAktualnościWidać efekty współpracy Remedy i Epic Games. Powstanie Alan Wake 2

Widać efekty współpracy Remedy i Epic Games. Powstanie Alan Wake 2

Dowiedzieliśmy się, co stoi za współpracą Remedy i Epic Games. Alan Wake po latach doczeka się kontynuacji. 

Remedy większość graczy kojarzy aktualnie przede wszytkim ze świetnie przyjętego Control. Przeszłość dewelopera sięga jednak dużo dalej. Według informacji Jeffa Grubba z VentureBeat dzięki partnerstwu Remedy i Epic Games ma powstać Alan Wake 2.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – najnowsza aktualizacja pozwoli V spać na poduszce

Pierwszy raz o nawiązaniu tej relacji dowiedzieliśmy się rok temu. Deweloper zapowiadał wtedy, że powstanie gra w tym samym uniwersum, o nieco mniejszej skali. Zdaniem Grubba rozpoczynały się wtedy prace nad sequelem.

Oddanych fanów Remedy nie zdziwi prawdopodobnie ten powrót do przeszłości. Jako jeden z nielicznych deweloperów starają się od lat połączyć ze sobą różne gry. W rezultacie ich następny projekt ma dziać się w uniwersum Control i Alana Wake’a. Na ten moment nie znamy jeszcze żadnych szczegółów odnośnie ich kolejnych gier. Fani muszą więc uzbroić się w cierpliwośc i czekać, aż zabiorą głos sami twórcy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię