Strona głównaWiadomościHardwarePrezentacja MSIology 2021, nowe laptopy dla biznesu od MSI

Prezentacja MSIology 2021, nowe laptopy dla biznesu od MSI

Prezentacja MSIology 2021 była skierowana do klientów biznesowych, zostały na niej zaprezentowane nowe laptopy z rodziny Summit modele E13 Flip EVO i E16 Flip.

Rodzina laptopów biznesowych Summit to konstrukcje wielokrotnie nagradzane na różnych eventach biznesowych, włącznie z targami CES. Co wyróżnia nowe laptopy MSI dla biznesu.

Po pierwsze, proporcje ekranu zrezygnowano ze standardu 16:9 na rzecz standardu 16:10, dzięki temu praca staje się bardziej efektywna, ponieważ nie musimy tak dużo przewijać stron, mówiąc prostszym językiem, otrzymujemy 10% większą powierzchnię widoczną w pionie. Model E14 otrzymał matrycę o przekątnej 14 cali a E16 o przekątnej 16 cali.

Modele Summit E14 Flip i E16 Flip zostały wyposażone w procesory 11 generacji Intela i ich zintegrowane układy graficzne Intel Iris Xe. Dzięki takim podzespołom praca na laptopach MSI Summit będzie bezstresowa i efektywna. Dodatkowo mobilne procesory i układy graficzne Intela są bardzo energooszczędne, więc nie będziemy musieli co chwila podłączać laptopa do ładowarki.

Jeśli jednak potrzebowalibyśmy jeszcze większej elastyczności w pracy to z pomocą przychodzi nam stacja dokująca MSI USB-C Docking Station Gen2, do której możemy podłączyć dodatkowe urządzenia bez konieczności zastanawiania się, czy w laptopie mam jeszcze wolny port USB, LAN czy HDMI.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię