Strona główna Wiadomości Hardware Prezentacja MSIology 2021, nowe laptopy dla biznesu od MSI

Prezentacja MSIology 2021, nowe laptopy dla biznesu od MSI

- Reklama -

Prezentacja MSIology 2021 była skierowana do klientów biznesowych, zostały na niej zaprezentowane nowe laptopy z rodziny Summit modele E13 Flip EVO i E16 Flip.

Rodzina laptopów biznesowych Summit to konstrukcje wielokrotnie nagradzane na różnych eventach biznesowych, włącznie z targami CES. Co wyróżnia nowe laptopy MSI dla biznesu.

Po pierwsze, proporcje ekranu zrezygnowano ze standardu 16:9 na rzecz standardu 16:10, dzięki temu praca staje się bardziej efektywna, ponieważ nie musimy tak dużo przewijać stron, mówiąc prostszym językiem, otrzymujemy 10% większą powierzchnię widoczną w pionie. Model E14 otrzymał matrycę o przekątnej 14 cali a E16 o przekątnej 16 cali.

Modele Summit E14 Flip i E16 Flip zostały wyposażone w procesory 11 generacji Intela i ich zintegrowane układy graficzne Intel Iris Xe. Dzięki takim podzespołom praca na laptopach MSI Summit będzie bezstresowa i efektywna. Dodatkowo mobilne procesory i układy graficzne Intela są bardzo energooszczędne, więc nie będziemy musieli co chwila podłączać laptopa do ładowarki.

Jeśli jednak potrzebowalibyśmy jeszcze większej elastyczności w pracy to z pomocą przychodzi nam stacja dokująca MSI USB-C Docking Station Gen2, do której możemy podłączyć dodatkowe urządzenia bez konieczności zastanawiania się, czy w laptopie mam jeszcze wolny port USB, LAN czy HDMI.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE