Strona głównaWiadomościWidzieliśmy już trailer Shadow of The Tomb Raider oraz wiemy co nieco...

Widzieliśmy już trailer Shadow of The Tomb Raider oraz wiemy co nieco na temat fabuły

Pierwszy trailer Shadow of The Tomb Raider został właśnie udostępniony i to o wiele szybciej niż mogliśmy się tego spodziewać. Według wcześniejszych zapowiedzi miał on zostać opublikowany później jednak Microsoft opublikował go na wiele godzin przed oficjalnym ujawnieniem.

Podobnie sytuacja miała miejsce dzisiejszego ranka ze screenami z gry. Możecie je zobaczyć w naszym porannym artykule. Jeżeli chodzi o trailer nie zobaczymy w nim niestety samej rozgrywki, ale i tak prezentuje się całkiem okazale i daje nam przedsmak tego co czeka nas w grze.

[you tube=4c9fhKbtzNE]

Gameplay prawdopodobnie zobaczymy dopiero podczas E3 2018 na konferencji Xbox Microsoftu, ponieważ wygląda na to, że mają do gry prawa marketingowe. Z trailera można wywnioskować również, że posiadacze konsoli Microsoftu otrzymają ekskluzywną dodatkową zawartość w grze.

Niedawno w jednym z francuskich magazynów pojawiła się informacja, że w tej części spotkamy starych znajomych z poprzednich gier m.in. Jonah Maiava, chłopaka Lary z pierwszej części.

Akcja będzie kręciła się wokół Doktora Domingueza i rozpocznie się w Cozumel (Meksyk), gdzie Trinity i Lara szukają klucza przodków. Przejście głównego wątku fabularnego powinno zająć od 13-15 godzin. W tej części większy nacisk będzie położony na polowanie i eksploracje. Czekają na nas również liczne zagadki i pułapki.

Premiera Shadow of the Tomb Raider została zaplanowana na 14 września.

Źródło: segmentnext

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię