Strona głównaWiadomościWiedźmin 2 Edycja Rozszerzona za darmo dla testerów Gwinta!

Wiedźmin 2 Edycja Rozszerzona za darmo dla testerów Gwinta!

CD Projekt Red nagradza testerów Gwinta darmowym egzemplarzem Wiedźmina 2! Jeśli braliście udział w zamkniętych testach to zajrzyjcie na swoją pocztę, gdyż czeka tam na Was świeżutki klucz z grą do aktywowania na platformie GOG.

Czasem opłaca się zapisać do zamkniętych testów gry, bowiem nagrodą za trud włożony w wyłapanie wszelkich błędów jest nie tylko możliwość jej uruchomienia przed oficjalną premierą. Twórcy potrafią odpłacić się swoim wolontariuszom czymś więcej niż dobrym słowem. W przypadku testów Gwinta jest to darmowa kopia gry Wiedźmin 2: Edycja Rozszerzona.

Klucze aktywacyjne są już rozsyłane do wszystkich osób rozgrywających wiedźmińską talię kart. Potwierdzają to nie tylko wpisy użytkowników na portalach komputerowych, ale i pracownicy naszej redakcji, którzy również byli częścią wielkiego planu. Z radością otworzyli swoje skrzynki i ich oczom ukazał się w liście link do aktywowania gry na platformie GOG.

Darowanej „Płotce” nie zagląda się w zęby, nawet nie przez wzgląd na to, że jest to produkt sygnowany polską marką, a z uwagi na jakość i grywalność Wiedźmina 2. Tym bardziej, że przekazana w nasze ręce wersja jest uzupełniona o dodatkowe misje, przerażające postaci i piękne stwory. W oczekiwaniu na rozpoczęcie publicznych testów Gwinta warto odświeżyć swoją znajomość z Geraltem i przeżyć niesamowitą historię raz jeszcze.

Źródło: ziomki z redakcji

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię