Advertisement
Strona głównaGryAktualnościWiedźmin 3 – Geralt z piwnym brzuszkiem na emeryturze

Wiedźmin 3 – Geralt z piwnym brzuszkiem na emeryturze

Wiedźmini dzięki próbie traw i mutacjom starzeją się o wiele wolniej niż zwykli ludzie. Dzięki temu zawsze są wysportowani i umięśnieni, to również zasługa ruchu. A teraz wyobraźmy sobie Geralta na emeryturze, z piwnym brzuszkiem. Ten sam efekt uzyskamy dzięki modowi.

Jesteśmy przyzwyczajeni, że bohaterowie gier zawsze są umięśnieni i wysportowani. Wszystko to zasługa ruchu i nieustannej walki. A gdyby tak skończyć z zabijaniem i osiąść na spokojnej wsi, mówiąc krótko przejść na emeryturę. Metabolizm zwalnia i sylwetka naszego herosa obrasta tłuszczykiem. Nikogo nie powinno wiec dziwić, że od picia gorzałki i jedzenia tłustych mięs Geralt z Białego Wilka przemienia się w Białego Misia.

Zobacz: GTA 4 w 4K na silniku GTA 5 – to jest piękne!

Wiedźmin 3 Piwny Brzuch

Zobacz: Cyberpunk 2077 – wszystko, co wiemy o grze CD Projekt RED

Efekt piwnego brzuszka w Wiedźminie 3 możemy uzyskać instalując moda Dad Bod Geralt. Mod jest na razie w fazie produkcji i przed jego autorem jeszcze wiele pracy. W planach jest wygładzenie skóry, dodanie ręcznika kąpielowego, paska z bronią, zbroi i koszul, które będą pasowały na Geralta XXL. Moda można pobrać z Nexus Mod klikając TUTAJ.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię