Strona głównaGryAktualnościWiedźmin 3 jako FPS? Ten mod umożliwia zmianę widoku kamery

Wiedźmin 3 jako FPS? Ten mod umożliwia zmianę widoku kamery

Kolekcja modów do Wiedźmin 3 znowu powiększyła się. Tym razem jeden z fanów stworzył modyfikację zmieniającą widok z perspektywy trzeciej osoby na widok pierwszoosobowy.

Do serwisu Nexus Mod trafiła nowa modyfikacja do Wiedźmina 3. Powinna się spodobać fanom gier FPS oraz Skyrima. ExtremeDotneting stworzył mod zmieniający widok kamery, dzięki czemu na świat gry patrzymy bezpośrednio oczami Geralta.

Mod został stworzony w oparciu o poprzednie popularne modyfikacje wprowadzających widok FPP, czyli First Person Improved oraz modFirstPerson. Twórca poprawił wiele błędów poprzedników oraz problemów z płynnością. Na lepsze zmieniło się także sterowanie, które eliminuje problemy z wyświetlaniem broni oraz kamerą podczas biegu i korzystania z wiedźmińskich zmysłów.

Zobacz: Wiedźmińskie eliksiry jako napoje energetyczne OSHEE

Trzeba przyznać, że poszło całkiem nieźle zwarzywszy na fakt, że Wiedźmin 3 nie był projektowany z myślą o rozgrywce FPP. Niestety modyfikacja ma pewne niedociągnięcia przez co np. widzimy lewitujący mieć nie trzymany przez Geralta. Zresztą zobaczcie sami.

Aby pobrać modyfikację First Person Camera Reworked wystarczy wejść TUTAJ.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię