Advertisement
Strona głównaGryAktualnościMod do Wiedźmina 3 zmienia Geralta w Cavilla, a Yennefer w Anyę...

Mod do Wiedźmina 3 zmienia Geralta w Cavilla, a Yennefer w Anyę Chalotrę

Po obejrzeniu serialu Wiedźmin na Netflixie wielu graczy wróciło do grania w Wiedźmina 3. Jeśli należycie do tego grona i chcielibyście wcielić się w Geralta w wersji stworzonej przez Henry’ego Cavilla, to nowy mod do gry daje wam taką możliwość.

Statystyki Steama potwierdzają, że wzrosło zainteresowanie Wiedźminem 3. Od wielu miesięcy gra nie miała aż tylu graczy jednocześnie wcielających się w wirtualnego Geralta. To oczywistym wpływ serialu Netflixa, który przypomniał graczom, jak ciekawą i niejednoznaczną postacią jest Rzeźnik z Blaviken.

Zobacz: Wiedźmin Netflix – Lauren S. Hissrich opowiada o planach na drugi sezon

Jeśli chcielibyście tym razem zmienić trochę swoją rozgrywkę w Wiedźmina 3 i przypodobać ją do tego, co zobaczyliście dzięki Netflixowi, to powinien Wam się spodobać mod przygotowany przez użytkownika o pseudonimie Adnan. Wypuszczona już sierpniu tego roku modyfikacja zmienia wygląd Geralta z Rivii, który zaczyna wyglądać jak aktor Henry Cavill. Z kolei Yennefer z Vengerbergu zmodyfikowana jest na wzór pięknej Any Chalotry.

Wiedźmin 3 Anya Chalotra

Co ważne, w przypadku Geralta zmieniła się nie tylko jego twarz. Modder postanowił też dodać bohaterowi trochę muskulatury, w końcu Cavill to kawał chłopa i góra mięśni. Niestety, Adnan nie planuje dalszy prac, więc na zmianę Triss czy młodej Ciri nie ma co liczyć. Mod możecie pobrać ze strony Nexus Mods.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię