Strona głównaGryAktualnościWiedźmin 3 – next-genowa wersja w pudełku i z gadżetami

Wiedźmin 3 – next-genowa wersja w pudełku i z gadżetami

Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji next-gen otrzyma wydanie pudełkowe zawierające fizyczne gadżety. Gra ma trafić do sprzedaży już 26 stycznia.

EDYCJA

Wygląda na to, że Ulitma spowodowała całkiem niemałe zamieszanie w sieci udostępniając informacje na temat zawartości pudełkowego wydania gry. Według bezpośrednich informacji od wydawcy obecność gadżetów nigdy nie była potwierdzana, o czym zresztą pisaliśmy niżej i nie została potwierdzona.

Tak więc, podsumowując:

Wiedźmin 3 Next Gen wydanie pudełkowe nie zawiera gadżetów. Natomiast znajdziecie tam kompletne wydanie gry, które składa się z podstawowej wersji gry oferującej ponad 100 godzin rozgrywki w otwartym świecie, a także dwóch ogromnych rozszerzeń fabularnych: Serca z Kamienia oraz Krew i Wino, które dają dodatkowe 50 godzin zabawy!

Oryginalna treść artykułu.

Informacja o fizycznym wydaniu gry została udostępniona przez sklep Ultima, który prawdopodobnie pośpieszył się z tym ogłoszeniem. Tak czy inaczej, mleko się rozlało. Premiera Wiedźmin 3: Dziki Gon Kompletna Edycja zaplanowana jest 26 stycznia i będzie kosztować 159,90. Wraz z grą otrzymamy:

  • rozszerzenia Serce z Kamienia oraz Krew i Wino wraz z pomniejszymi DLC;
  • naklejki;
  • mapę;
  • kompendium wiedzy o świecie Wiedźmina.

Jak na razie CD Projekt Red nie potwierdziło informacji podanych przez sklep, chociaż jest to prawdopodobnie tylko kwestia czasu. Next-genowa wersja Wiedźmina 3 trafiła na PC, PS5 oraz Xbox Series 14 grudnia. Niestety w grze pojawiły się błędy, które teraz deweloper stara się załatać. Poza tym gracze dostali sporo nowej zawartości oraz usprawnień graficznych. Pojawiły się nowe elementy ekwipunku oraz co najważniejsze punkt szybkiej podróży w Kasztelu Wrońce.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

  1. Wiedźmin 3 Dziki Gon – Next gen jest tym na co czekam od dawna i wiem że warto będzie tę grę nabyć. Zatem wiadomo że pomimo problemów wciąż warto sięgnąć po tą grę!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię