Strona głównaGryAktualnościWiedźmin 3 w przyszłym roku pojawi się na Switcha? Tak sugerują przecieki...

Wiedźmin 3 w przyszłym roku pojawi się na Switcha? Tak sugerują przecieki francuskiego dystrybutora

Na początek proszę wszystkich o potraktowanie tego newsa z bardzo dużą dozą rezerwy, ale wieść ta brzmi tak ciekawie, że musiałem się nią z Wami podzielić.

Według jednego z francuskich dystrybutorów, gra roku 2015, czyli dzieło polskiego studia CD Projekt Red – Wiedźmin 3 – w przyszłym roku może pojawić się na Nintendo Switch. Wniosek ten można wyciągnąć na podstawie screenshota ze wspomnianej strony “World Trade & Technology”, na którym widnieje większość informacji potrzebnych do wystawienia takiej gry na sprzedaż, włącznie z datą, która jednak wygląda na mocno orientacyjną – jest to bowiem 31/12/2019. Zresztą, zobaczcie sami:

Uważne oko zobaczy jednak, że kilku danych brakuje. Nie ma na przykład kodu EAN, a kategoria wiekowa PEGI +12 jest błędna – Wiedźmin został w Europie dopuszczony do obrotu jako +18. Opcje są więc dwie – albo informacje ze screenshota to “placeholder” pod jakąś inną grę, albo po prostu sklep czeka na oficjalne wersje brakujących danych.

Zobacz także: Geralt z Rivii będzie gromił potwory w Monster Hunter: World

Na pewno port Wiedźmina 3 na Switcha nie jest niemożliwy – Nintendo już jakiś czas temu zerwało z etykietką firmy, która dopuszcza na swoje urządzenia tylko gry dla dzieci. Dowodem niech będą switchowe porty takich gier jak DOOM, DOOM Eternal czy Wolfenstein II: The New Colossus. Trochę większym problemem mogą być możliwości sprzętowe w starciu z wielkim i otwartym światem E3. Ale rozwiązaniem tej kwestii może być zapowiadana przyszłoroczna premiera mocniejszej wersji konsolki.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię