Strona głównaWiadomościTargi i konferencjeWiedźmin 3 – zamazane ujęcia z zapowiedzi WitcherCon to screeny z wersji...

Wiedźmin 3 – zamazane ujęcia z zapowiedzi WitcherCon to screeny z wersji na PS5 i XSX?

Zwiastun zapowiadający WitcherCon zawierał trzy zamazane ujęcia. Według najnowszych informacji mogą to być sceny z wersji gry przygotowanej na konsole PS5 oraz Xbox Series.

W połowie czerwca Netflix i CD Projekt zapowiedzieli imprezę poświęconą Wiedźminowi. Wydarzenie o nazwie WitcherCon będzie zawierało wiele atrakcji związanych z marką Wiedźmin. Niestety zgodnie z deklaracjami dewelopera nie mamy co spodziewać się zapowiedzi kolejnej części serii, ale niespodzianki i tak będą spore.

W materiale promującym wydarzenie znalazły się trzy zamazane ujęcia podpisane jako „ściśle tajne”. Jak odkryła ekipa Redanian Intelligence, są to sceny wyjęte ze zwiastunów Wiedźmina 3. Pierwsza z nich to scena z bruxą ze zwiastuna Pamiętna Noc, który pojawił się podczas premiery gry. Drugie ujęcie to walka Geralta z Biesem z pierwszego materiału z 2013 roku. Trzecie to Klucznik, jeden z bossów z dodatku Serca z kamienia.

Zobacz: CrimeSight – Konami połączyło Among Us, Sherlocka Holmesa i anime tworząc grę detektywistyczną

Na tej podstawie wyciągnięto wnioski, że CDPR szykuje się do prezentacji zwiastuna pochodzącego z next-genowej wersji gry. Ta została zapowiedziana jeszcze w zeszłym roku. W3 ma trafić na PS5 oraz Xbox Series X/S i będzie dostępny jako darmowa aktualizacja dla graczy posiadających wersję PS4 i Xbox One. Premiera już 9 lipca.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię