Strona głównaGryAktualnościCrimeSight - Konami połączyło Among Us, Sherlocka Holmesa i anime tworząc grę...

CrimeSight – Konami połączyło Among Us, Sherlocka Holmesa i anime tworząc grę detektywistyczną

CrimeSight to nowa gra sieciowa tworzona przez Konami, która zmusi graczy do myślenia i wytropienia mordercy. To takie połączenie Among Us z Sherlockiem Holmesem.

Akcja CrimeSight rozgrywa się w Londynie w 2075 roku, kiedy przestępczość na całym świecie została zredukowana o 90%. Wszystko dzięki oprogramowaniu do zbierania i analizy danych, które pozwalają przewidzieć większość przestępstw zanim te się wydarzą. Tu kłania się Raport Mniejszości. W pewnym momencie oprogramowanie przewiduje zbrodnie tak ciężką, ze zagraża całej planecie. W tym celu zostaje stworzona nowa SI, która ma zbadać i zapobiec wydarzeniu.

Zobacz: Phil Spencer chciałby, żeby nowy Killer Instinct pojawił się na Xboxie

Nowe SI o nazwie Sherlosck w toku śledztwa odkrywa, że za wszystkim stoi inne Si o nazwie Moriarty. W praktyce CrimeSight to wieloosobowa gra, w której gracze wcielają się w postacie uwięzione przez szalejącą zamieć. Jeden z graczy jest zabójcą inny celem, pozostali to zwykli gracze. Strona Sherlocka ma dowiedzieć się kto jest celem i utrzymać go przy życiu przez cztery kolejne dni. Z kolei strona Moriarty’ego musi dać złoczyńcy broń i umieścić go w tym samym pomieszczeniu co cel, tak aby nikt nie mógł zauważyć jak popełniane jest przestępstwo.

Zapowiada się dość ciekawie. Oficjalna data premiery nie została jeszcze podana. Tymczasem zainteresowani gracze mogą zapisać się do zamkniętych testów beta, które zaczęły się dzisiaj i potrwają do 11 lipca.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię