Strona głównaWiadomościRozrywkaWiedźmin: produkcja 2. sezonu wstrzymana - na planie wiele przypadków COVID-19

Wiedźmin: produkcja 2. sezonu wstrzymana – na planie wiele przypadków COVID-19

Serialowy Wiedźmin znowu ma problemy z powodu koronawirusa. Z powodu wykrycia wielu przypadków zakażeń na planie, zdjęcia zostały wstrzymane.

“Wiele” w tym przypadku póki co oznacza cztery, ale jak doskonale wiemy z własnych doświadczeń, szybko może się okazać, że jest ich znacznie więcej. Netflix zlecił wykonanie badań każdemu, kto jest w jakikolwiek sposób zaangażowany w kręcenie serialu.

Wiedźmin potwory

Nikt z zarażonych nie jest z grupy głównych aktorów, oczywiście też chore osoby natychmiast zostały poddane kwarantannie. Zdjęcia zostaną wznowione jak tylko będzie to bezpieczne. To już kolejny przypadek zatrzymania prac nad serialem. Podobna sytuacja miała już miejsce na początku roku, podczas pierwszej fali zachorowań, kiedy to wirusem zaraził się jeden z głównych aktorów. To nie jedyne perypetie twórców z COVID-19. Niedawno cały plan zdjęciowy serialu Wiedźmin przeniesiono do zamkniętego studia, z powodu ogłoszonego miesięcznego lockdownu w Anglii.

Póki co premiera drugiego sezonu jest zaplanowana na bliżej nieokreślony moment w przyszłym roku, ale jeśli koronawirus dalej będzie utrudniać prace, informacja ta może się stać mocno nieaktualna.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię