Strona głównaWiadomościRozrywkaWiedźmin – jeden z aktorów zaraził się koronawirusem

Wiedźmin – jeden z aktorów zaraził się koronawirusem

Aktor grający w serialu Wiedźmin produkcji Netflix poinformował, że jest zarażony koronawirusem. Cały plan zdjęciowy gdzie kręcono serial oraz biura zostały zamknięte i poddane dezynfekcji.

Epidemia koronawirusa trwa, a wirus nie pyta o profesję i wiek tylko zaraża jak leci. Tym razem padło na aktora Kristofera Hivju, którego znamy z roli Tormunda z Gry o Tron. Teraz gra w serialu Wiedźmin produkcji Netflix wcielając się w postać Nivellena. Hivju na swoim Instagramie poinformował, że wykryto u niego koronawirusa.

Pozdrowienia z Norwegii! Przykro mi to mówić, ale dzisiaj wykryto u mnie koronawirusa COVID19. Razem z rodziną pozostajemy w domu, tak długo jak będzie to konieczne. Jesteśmy w dobrym zdrowiu – mam jedynie łagodne objawy przeziębienia.

Aktor zachęca wszystkich do zachowania ostrożności i podjęcia środków zapobiegawczych w celu uniknięcia rozprzestrzeniania się wirusa.

Zobacz: Przerwano prace na planie serialu Władca Pierścieni

Według informacji przekazanych przez portal Deadline, Netflix przekazał ekipie filmowej, informacje o wykryciu wirusa wśród jednego z członków ekipy. W związku z tym plan zdjęciowy wraz z pomieszczeniami biurowymi i technicznymi został zamknięty i zdezynfekowany.

Chcieliśmy poinformować wszystkich, że u członka naszej rodziny produkcyjnej został wykryty COVID-19.

Zawiesiliśmy produkcję zanim o tym się dowiedzieliśmy. W ramach środków bezpieczeństwa zamykamy plany zdjęciowe oraz studio w Arbofield i przeprowadzimy dezynfekcję.

Netflix zachęca, aby cała ekipa poddała się 14-dniowej kwarantannie i pozostała w domach. Z powodu epidemii zdjęcia do serialu zostały wstrzymane. Nie jest to jedyny przypadek, w ciągu ostatnich dni zostało zamkniętych wiele planów zdjęciowych. Tym samym możemy spodziewać się wielu przesunięć premier filmowych w najbliższym czasie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię