Strona głównaWiadomościWiedźmin na 10. rocznicę gry otrzyma unikatowe wydanie steelbook

Wiedźmin na 10. rocznicę gry otrzyma unikatowe wydanie steelbook

CD Projekt Red zamierza świętować 10-lecie pierwszej części Wiedzmina wydając limitowaną wersję gry. Będzie to nie lada gratka dla fanów i kolekcjonerów.

Aż trudno uwierzyć, że komputerowa przygoda Geralta z Rivii rozpoczęła się 10 lat temu. Przez ten czas miliony osób ograło trzy części Wiedźmina, wędrując po Redanii w towarzystwie, tych bardziej lub mniej, oddanych przyjaciół. I chociaż seria została zamknięta przez CD Projekt Red, my, gracze, wciąż o niej pamiętamy.

Najciekawsze jest to, że w chwili premiery Wiedźmina nikt nie spodziewał się takiego sukcesu. Studio CDPR tworzyło swoje dzieło z wielką presją, którą nakładali na nich miłośnicy RPG oraz lojalni czytelnicy Andrzeja Sapkowskiego. Nawet sam autor podchodził do tego z dużą rezerwą, czego teraz jawnie żałuje. Wiedźmin mocno wpisał się w gatunek gier RPG, dlatego jego twórcy chcą upamiętnić go w sposób specjalny.

Pierwsza odsłona Wieśka otrzymała limitowane wydanie kolekcjonerskie. W skład zestawu oczywiście wchodzi Wiedźmin: Edycja Rozszerzona, zawierająca ulepszoną wersję gry, ścieżkę dźwiękową i cyfrowy komiks. Najważniejsze jednak jest unikalne opakowanie steelbook.         

W niektórych internetowych sklepach można już składać zamówienie pre-order na stalowe etui z grą. Tu przykładem jest polski Muve, który wycenił zestaw premium na 48,90 zł. Paczucha z grą dotrze do nas tuż po oficjalnej premierze, która nastąpi 22 września.

Źródło: muve.pl

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię