Strona głównaWiadomościŚwiat w GTA V za sprawą moda NaturalVision Remastered stał się jeszcze...

Świat w GTA V za sprawą moda NaturalVision Remastered stał się jeszcze bardziej realistyczny

Niezależny moder tchnął nowe życie w GTA V. Dzięki jego pracy, stała się jedną z najbardziej fotorealistycznych gier.

GTA V nadal jest najczęściej ogrywaną grą na każdej z platform. Mimo upływu ponad 3 lat od premiery, w sklepach jej nazwa przewija się przez bestsellerowe listy, nie pozwalając wyprzedzić się nawet przez najnowsze produkcje. Jej nieprzerwany żywot utrzymują w niewielkim stopniu twórcy i wydawca, jednakże najważniejsze skrzypce grają moderzy, usiłujący zrobić z dzieła Rockstara arcydzieło.

Jednym z takich moderów jest Razed odpowiedzialny za graficzny mod NaturalVision. W pierwszych odsłonach udowodnił wszystkim, że GTA V może wyglądać lepiej, niż w wersji fabrycznej. W swojej nakładce na gre poprawił elementy światła, przejścia kolorów, tonacje barw. Już wtedy wyglądało to o niebo lepiej. Jednak dla autora wizja była jeszcze niekompletna. Dopiero w odświeżonej wersji NaturalVision Remastered osiągnął swój cel. Sprawił, że GTA V jest niemalże fotorealistyczne. Jeśli jesteście ciekawi, co wprowadza ów mod, to zapraszamy do oglądania.   

Nam po prostu opadły szczęki. Razed zmodyfikował praktycznie cały światłocień, ujarzmił efekty pogody, głębię obrazu i paletę kolorów, czyniąc ze zwykłej gry bardzo realistyczne doświadczenie. Aby zrealizować swój cel musiał poświęcić blisko 1200 godzin. Wytrwale pracował przez pół roku. Autor chcąc uchwycić realizm zbliżony do rzeczywistości, oddał się przeglądaniu zdjęć i filmów zarejestrowanych w południowej części Kalifornii. Ponadto inspirowały go takie gry, jak Watch Dogs, Forza Horizon i poprzednia odsłona GTA.

Osoby zainteresowane modem mogą pobrać go z tej strony. Zanim jednak przystąpicie do jego instalacji, wcześniej zaopatrzcie się w wymaganą przez NaturalVisual podstawkę dla moda – VisualV.

 

Źródło: techspot.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię