Strona głównaWiadomościRozrywkaWiedźmin Netflix – poznaliśmy datę premiery serialu?

Wiedźmin Netflix – poznaliśmy datę premiery serialu?

Dotychczas wiadomo było, że serial Wiedźmin produkcji Netflix zobaczymy jeszcze w tym roku. Podczas tegorocznego MCM Comic-Con padła konkretna data premiery.

W ten weekend w Londynie dobył się MCM Comic-Con. Podczas imprezy zorganizowany został również panel poświęcony Wiedźminowi. W części hali poświęconej serialowi produkcji Netflix znalazł się plakat zachęcający do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są bilety na premierę Wiedźmina.

Zobacz: Wiedźmin – wyciekły nowe zdjęcia z planu serialu Netflixa

Podziel się swoimi wrażeniami na Instagramie bądź Twitterze, używając tagu #TheWitcherLondon w celu wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są podwójne bilety na premierę Wiedźmina 16 grudnia.

Wynika z tego, że uroczysta premiera serialu odbędzie się właśnie 16 grudnia w Londynie. Nie powinniśmy się jednak spodziewać, że tego samego dnia pierwszy odcinek trafi na platformę Netflix. Będzie to poniedziałek, a duże produkcje swoją premierę mają zawsze w piątek.

Zobacz: Skyrim w świecie Wiedźmina? Ten mod na to pozwoli

W tej sytuacji możemy celować, że premiera serialu Wiedźmin będzie miała miejsce 20 grudnia. Teraz pozostaje czekać na nowy zwiastun, który ma zostać zaprezentowany 31 października podczas włoskiego Lucca Comic-Con.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię