Strona głównaWiadomościRozrywkaWiedźmin - nowe zdjęcia serialowego Geralta w wielkiej zbroi

Wiedźmin – nowe zdjęcia serialowego Geralta w wielkiej zbroi

Geralt w drugim sezonie serialu Wiedźmin będzie wyglądał… inaczej niż do tego przywykliśmy. Pojawiły się nowe zdjęcia z planu zdjęciowego.

Wygląda na to, że Geralt w 2. sezonie Wiedźmina – serialu Netflixa – zyskał nowy ubiór i zbroję. Prezentuje się ona tak okazale, jakby Wiedźmin zdobył nowy zestaw, jeden z tych, których szukaliśmy w grze. Wzmocnienie wygląda na naprawdę duże – sami zobaczcie:

Zbroja Geralta w pierwszym sezonie seriali była dopasowana do jego profesji – lekka, skórzana, stylowa, ale przede wszystkim praktyczna. Jej głównym celem była mobilność ponad wytrzymałością. Geralt prezentował się w niej jak przeciętny wojak z mieczem. W nowym stroju przypomina mięśniaka z lokalnej siłowni, wpakowanego do małego samochodu. Nie żebyśmy narzekali – po prostu różnica jest widoczna na pierwszy rzut oka.

Zobacz: Wiedźmin Netflix – Rasmussen nie zagra Eskela

Netflix zdradził też nieco fabuły nowego sezonu – Geralt, przekonany o utracie Yennefer, sprowadził Ciri do najbezpieczniejszego miejsca jakie znał –  Kaer Morhen. Gdy poza jego murami trwała walka o władzę, Geralt walczy by ochronić dziewczynę przed tajemniczą siłą, jaka w niej tkwi.

Lauren Hissrich zapowiedziała już wcześniej, że 2. sezon serialu będzie dużo bardziej liniowy od pierwszego. Wielu widzów skarżyło się bowiem na skoki w czasie i po różnych wątkach fabularnych – doszło nawet do tego, że Netflix wypuścił specjalną mapę, by pomóc im się odnaleźć. W nowym sezonie zobaczymy też nowych, aczkolwiek dobrze znanych wiedźminów – Vesemira, Lamberta, Eskela i Coena, oraz inne postaci.

Serial nie ma jeszcze ogłoszonej daty premiery – wciąż trwa produkcja, opóźniona pandemią koronawirusa.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię